אודות התכניות  
לארגונים וחברות

התכניות של רענן מעניקות להנהלה הבכירה ולעובדי הארגון שלך את 4 האסים להתפתחות מקצועית של ידע, גישה, תכניות פעולה והשגת מטרות.

התכניות המורחבות מציעות שיפור וחיזוק של מיומנויות ארגוניות ומיומנויות רכות כמו: 

יזמות.

יצירתיות.

תקשורת.

ניהול מו"מ.

יכולת שכנוע.

קבלת החלטות.

יחסיים בין-אישיים.

פתרון קונפליקטים.

עמידה בלוחות זמנים.

הגשמת מטרות אישיות ומשותפות.

כמו גם פיתוח חדשנות משבשת בתוך הארגון, זיהוי גיוס והשקעה בחדשנות משבשת עם דגש על כלים להתמודדות עם שינויים ואתגרים ששוק העבודה מציב לעובדים ולארגון בעולמות חדשניים אלו. 

ניהול של האתגרים השונים ושליטה על מרכיבי ואופי השינויים הללו בכל הרמות, מרמת העובד דרך דרג הניהול הזוטר, הבינוני ועד ההנהלה הבכירה.

כיועץ לניהול אתגרים, רענן מסייע לארגונים וחברות לנהל גורמים ומאפיינים של אתגרים ושינויים, התמקדות ב-DISRUPTIVE INNOVATION ומטוב תהליכים פנים ארגוניים, ולהפיק הערכה אודות אופי התוצאות שיתקבלו בסוף תהליך השינוי. 

התכניות "נבחנו על בשטח" על ידי רענן, החומר המועבר יוצר שפה משותפת בין הדרגים השונים בארגון או החברה, ומסייע לייעול התהליכים להשגת המטרות הארגוניות במטרה להתנהל בתחומי

ה-DISRUPTIVE INNOVATION, לכן התכנית מותאמת אליכם ומבטיחה לכם להשיג תוצאות.

  • פגישת היכרות - להכרת מבנה, מטרות והצהרת הכוונות הנוכחית של הארגון. הגדרת תוכנית עבודה על בסיס זה.

  • פגישת ACE-TEAM - הצגת "4 האסים"- פרוטוקולים למיטוב תהליכים ולהצלחה בעסקים, הפגישה תתקיים עם צוות נבחר של הארגון המזמין, עליו מוסכם במהלך פגישת ההיכרות. 

  • תוכנית אס-ימילציה חברתית  - תכנית המוגדרת על בסיס המפגשים הקודמים -התמקדות בתחום ספציפי מתוך מגוון התחומים המוצעים לכלל הדרגים השונים בארגון ליצירת שפה משותפת בין הדרגים השונים.

  • תוכנית האס-טרטגיה האירגונית- תכנית מורחבת מותאמת אישית עבור דרגי ההנהלה.

  • פרוייקט ACE - תכנית מקיפה ומעמיקה למנהלים בכירים בהתאמה אישית ומקצועית.

  • הרצאות לאירגונים ולחברות בהתאמה אישית.

©2017 by RAANAN SHENHAV. Proudly created with Wix.com