החזון של רענן שנהב

להשתמש בידע פשוט וזמין כדי ליצור הצלחה.

לעזור ללקוחות פרטיים, עסקיים ואירגוניים

בארץ ובחו"ל לממש עצמם, 

באמצעות שירותי יעוץ והרצאות בהתאמה אישית.

אני מציע שיטות לימוד ותרגול תוך שימוש בכלים

מנטאליים ופרקטיים על בסיס ההבנה כי אין אדם,

עסק וארגון הדומה לאחר.

מתוך הבנה כי כל אחד ואחת מאיתנו הם ייחודיים ובעלי חשיבות עצומה למארג החברתי בארץ ובעולם בתהליך של התפתחות מקצועית ואישית.

במטרה לשתף פעולה עם שותפים הישגיים ומקצוענים, לבסס תרבות של למידה, תקשורת ומנהיגות אשר מאפשרת לכל השותפים במערכת להשתפר, להתייעל ולהיות גמישים בהתאם לדרישות המרחב העסקי והמקצועי בו הם פועלים. 

יכולות ומיומנויות אלו הן האמצעי להגשים כל מטרה אשר יגדירו לעצמם.

Plan & Vision
הערכים של רענן שנהב
 

אחריות והתפתחות.

להפוך לגורם המרכזי המסייע לאנשים, עסקים וארגונים לפתח את היכולת

להתמודד ולפתור בעיות.

להכיר בחשיבות הלמידה הלא-פורמלית ככלי החשוב ביותר לסיוע בהתפתחות

החברה האנושית, העסקית והאירגונית.

חלוציות ומוכנות.

לעמוד בחזית התהליך החינוכי של כל אדם, על בסיס התפיסה כי כל אדם הוא למעשה מנכ"ל של עסק - עצמו, לכן כל אדם חשוב, בין אם כיזם או משקיע עצמאי ובין אם בעל תפקיד בארגון מקצועי או קבוצת משקיעים. להבין ולדעת כי כולם יכולים לצמוח יחד, לשגשג ולהשתפר בעולם שעובר DISRUPTION  בקצב עולה וגובר.  

פשטות ויעילות.

להתוות דרך ממוקדת ופשוטה ככול הניתן להתפתחות מקצועית של כל לקוח, לקוחה, עסק או ארגון המחויבים לתהליך, כדי לאפשר תקשורת יעילה ויצרנית, כלים למנהיגות, חשיבה עצמאית, יצירתיות, ניהול זמן ומטרות. לספק מסגרת שתאפשר לימוד עד להגעה לרמת שליטה רצויה של הלקוחות בארץ ובחו"ל.

חברות וביטחון.

לחבר בין בני אדם – מרמות, מגזרים, מגדרים וגילאים שונים. 

חיבור שיבוא לביטוי ברמה האישית כמו גם ברמה העסקית, במישור הפרטי, המקצועי, הפנים ארגוני או הענפי כדי ליצור רשת תמיכה התפתחותית, חברתית ועסקית.

המומחיות של רענן שנהב
 

כיועץ למשקיעים ויזמים, ומאמן ספורטאים הישגיים מזה 20 שנה, כיזם אשר הקים עסקים ויזמויות בתחומים רבים, מגוונים ולעיתים מנוגדים, אני מייעץ לאנשי מקצוע מדיסיפלינות שונות בשיטה יחודית המציעה מסגרת מקיפה של היבטים רב-תרבותיים.

  

המומחיות שלי היא ביצירת שפה משותפת- מבהירה ומגדירה, אשר מסייעת 

להתקדם, להתמודד עם האתגרים, למצוא וליצור דרך ברורה לעבר היעד הרצוי. 

 

להשיג שיפור אישי אשר ניתן למדוד ולסייע לאנשים מוצלחים להפוך למוצלחים יותר!

אז בין אם מדובר על יעול אירגוני, הכשרת צוותי חשיבה (THINK-TANKS), יעוץ לניהול מו"מ ועד רצון לפתיחת עסק, מעברי תפקיד או תחומי עיסוק.

בין אם מדובר ברצון להתכונן ליציאה ממעמד שכיר לעצמאי, להתכונן לפרישה מעבודה, לשפר תקשורת, ולהתגבר על משברים תוך פיתוח יצירתיות.

כל אדם וכל גוף החורט על דגלו מצויינות ולימוד מתמיד, אשר רוצים להעניק לעצמם או לאנשים שעובדים עימם כלים לפיתוח מיומנויות חדשות

 

אני כאן בשבילכם.

שאל את רענן

המומחיות שלי היא לא רק בתיאוריה... 

 

היא בהכרה עמוקה ומעמיקה של התהליך והניסיון המעשי בבניית ספורטאים ולוחמים מקצועיים בזירת הקרב, בחיים הפרטיים ובזירה העסקית. 

 

להעביר וללטש לשותפים לדרך שלי את הכלים הנכונים והגישה הנכונה כדי לכוון אותם ולאפשר להם לצמוח תוך התמודדות עם המציאות המשתנה.

 

אני בעל ניסיון מוכח בעזרה למול שינויים ואתגרים לאנשים מכל הרמות - מאנשים עם חוסר ניסיון בתחום חדש לחלוטין ועד למקצוענים בתחומם, אני מסייע להם להגדיר את הדרך שלהם ולעזור להם להתגבר על האתגרים והמכשולים השונים עד להשגת המטרה אשר הציבו לעצמם.

מומחים בתחום כוח האדם חוזים כי בעתיד שוק העבודה יורכב בעיקרו מפרילנסרים, אנשים אשר בזכות המיומנויות שירכשו בהכשרתם העצמית, בזכות הפיכתם לאנשי אשכולות שמסוגלים לעמוד בלוחות זמנים צפופים ובלחץ מכל סוג- אנשים אשר יעמדו בראש.

אלו אנשים אשר יובילו את החברה האנושית הן במישור התעסוקתי-עסקי והן במישור החברתי-אישי וכמו כן הם אלו אשר יזכו בביטחון תעסוקתי כלכלי.

 

אני כאן כדי לסייע לכם, ולא משנה באיזה רמה אתם נמצאים, כדי לבנות את עצמכם ולהתקדם לרמה שאתם רוצים להגיע אליה.